نام گذاری سال 1400 توسط رهبری

نام گذاری سال 1400
شنبه، 1399/12/30

سال 1400 سال  «تولید، پشتیبانی، مانع زدایی ها» نامگذاری شد. رهبر انقلاب در پیامی تلویزیونی به مناسبت آغاز سال 1400 خورشیدی، این سال را سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی نامگذاری نمودند.
وی به رسم سخنرانی تلویزیونی ابتدای هر سال ضمن ابراز خرسندی از تقارن سال نو با اعیاد شعبانیه و جشن های ولایت، سال 99 را همراه با حوادث گوناگون و بی سابقه به ویژه پدیده کرونا عنوان کرد که زندگی روزمره، کسب و کارها و سایر اجتماعات درسی، دینی، ورزشی و سفرها را تحت تاثیر قرار داد. وی ضمن ابراز هم دردی با خانواده قربانیان بحران کرونا، سال 99 را سال بروز توانایی در مقابله با کرونا و طرح فشار حداکثری دولت ایالات متحده عنوان کرد. ایشان در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص شعار سال 99 با عنوان جهش تولید، جهش تولید در سال 99 را تا حد قابل قبولی در بخش هایی از کشور محقق شده دانستند و علت تحقق نیافتن کامل آن را وجود موانع و همچنین حمایت نشدن از تولید در همه بخش ها دانستند. وی معضل واردات و قاچاق از طریق دست های خیانتکار را از مهم ترین موانع تولید دانست.
حضرت آیت الله خامنه ای مشوق های سرمایه گذاری را لازمه جهش در تولید عنوان کرد و سال 1400 را سالی حساس و مهم برای شکوفایی جهش در تولید با توجه به انتخابات پیش رو در خرداد ماه خواندند و ابراز امیدواری کرد با روی کار آمدن مدیریت های جدید و شاید تازه نفس و با انگیزه های قوی، 1400 سالی بسیار با اهمیت، حساس و تاثیرگذار در آینده کشور باشد. ایشان در پایان افزودند: هم دولت کنونی و هم دولت آینده با حمایت همه جانبه قانونی از تولید باید با رفع موانع همت کنند تا امسال سال جهش تولید را به معنای واقعی تحقق بخشند.
بر همین اساس وی در پایان شعار سال 1400 را سال «تولید، پشتیبانی، مانع زدایی ها»خواندند.

وبسایت بورس نما نیز ضمن تبریک سال 1400 خورشیدی و آرزوی بهترین ها برای شما همراهان گرامی، امیدوار است تا تمام قوا دست به دست هم دهند و ضمن رعایت قانون، بحث های کلان مدیریتی را در راستای جهش تولید مدیریت کرده و شرکت های تولید کننده نیز بتوانند در راستای شکوفایی ایران عزیز گام بردارند.

جواد مهدی‌نیا
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.

مطالب مشابه

تبلیغات
تبلیغات