نظارت هوشمند بر بورس

روح الله-دهقان
شنبه، 1399/12/23

روح الله دهقان، مدیر عامل شرکت مدیریت فناوری بورس از هوشمند شدن نظارت ها بر بازرا سرمایه با استفاده از هوش مصنوعی خبر داده است. به گفته وی با توجه به حجم زیاد اطلاعات واستقبال زیادی که در سال 99 از بورس شد، سامانه های پیشین نظارتی مانند سامانه بیدار که یک دهه از عمر نظارتی آن می گذرد، پاسخگوی نیازهای روز نمی باشند و لازم است جایگزینی برای آن ایجاد شود. با توجه به اظهارات وی، علیرغم کندی در نظارت سامانه بیدار بر معاملات در زمانی که حجم معاملات افزایش پیدا می کند، همیشه فعال بوده و گزارشاتی را نیز در اختیار ناظر قرار داده است. 

از این گفته دهقان شاید بتوان نتیجه گرفت بهرحال زمان هایی سامانه بیدار چرت زده است که امیدواریم با بکارگیری سامانه های جدیدتر و دانش روز بتوانند نظارت خوبی را به عمل آورند چرا که مهم ترین اصل در سرمایه گذاری و بازار سرمایه، اعتماد به ساز و کار معاملات و عادی بودن جریان معاملات هست.

جواد مهدی‌نیا
لینک کوتاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
دیدگـاه مخاطبــان
لوگوی بورس نما

آموزش سرمایه‌گذاری در بورس و بازار سهام، تحلیل ها، فیلترها و اخبار روزانه، تحلیل بنیادی و تکنیکال، بررسی روانشناسی بازار، ارزهای دیجیتال و ... در وبسایت بورس نما برای مخاطبین محترم فراهم شده است. امکان تبادل و تبلیغات لینک و بنر نیز برای کسب سئوی بهتر، رتبه بهتر الکسا و معرفی محصولات و برند شما در بخش تبلیغات و تبادل لینک و بنر سایت فراهم شده است.

مطالب مشابه

تبلیغات
تبلیغات