بک لینک سئو و تبلیغ سایت و برند

برای اینکه دیده شوید، محصولات شما به فروش برود و یا اینکه به تبلیغ برند، سایت و محصول خود بپردازید لازم است که به معرفی آن بپردازید. تبلیغات در وبسایت های اینترنتی یکی از راه های جذب مخاطب، کاهش رتبه الکسا، اعتباردهی موتور جستجوی گوگل به لینک های شما و کسب سئوی بهتر سایت می باشد. اهمیت بک لینک ها و لینک سازی برای کسب نمره بهتر سئوی (SEO) سایت بر کسی پوشیده نیست؛ اما رعایت اصولی در ساخت این گونه لینک ها لازم است انجام شود که گاهی بسیاری از افراد از آن اطلاع ندارند.
به عنوان مثال گاهی در وبسایت های مختلف ممکن است به عبارت هایی چون بک لینک رایگان برای ارتقای رتبه سایت بر بخورید. این بک لینک ها (Backlink) ممکن است نه تنها به بهتر شدن رتبه سایت های شما کمک نکنند، بلکه با حساسیت زیادی که موتور جستجوی گوگل در قبال لینک های ایجاد شده دارد، با بررسی کیفیت این سایت ها و وبلاگ ها اگر پی ببرد که آنها تنها برای لینک گیری ساخته شده اند و لینک های زیادی را هم در خود جای داده اند، حتی رتبه ای منفی نیز برای شما در نظر بگیرد و اعتبار سایتتان را هم کاهش دهد یا به اصطلاح شما را مشمول جریمه یا پنالتی کند. پس راه حل چیست؟ دراینجا ما با رعایت اصول سئو برای جلوگیری از این مشکل راه چاره ای اندیشیده ایم و به دو طریق امکان ایجاد بک لینک و تبلیغ سایت و محصولات شما را فراهم آورده ایم:
1- تبادل لینک رایگان
در این حالت لازم است اصولی برای تبادل لینک انجام شده یا رعایت شود که پس از هماهنگی های لازم این مساله به صورت متقابل انجام خواهد شد.
2- خرید بک لینک و تبلیغات اینترنتی با قیمت مناسب
امکان ایجاد تبلیغات و خرید بک لینک نیز در سایت برای کسانی که متقاضی هستند نیز فراهم شده است تا به این ترتیب بتوانند به راحتی به ایجاد بک لینک، برند، سایت و محصول خود با تعرفه ها یا هزینه های مشخص شده بپردازید.

هزینه تبلیغ سایت و بک لینک

چنانچه از روش دوم یعنی پرداخت هزینه برای سفارش بک لینک می خواهید استفاده کنید، این امکان با پرداخت هزینه های زیر امکان پذیر است:

نوع تبلیغ هزینه (تومان) روزهای نمایش
لینک در صفحه پست 80,000 14
بنر در صفحه پست 120,000 14
لینک در صفحه اصلی 160,000 14
بنر در صفحه اصلی 240,000 14

تهیه بک لینک و تبلیغات

برای هماهنگی جهت سفارش تبلیغات مورد نظر خود و خرید بک لینک با شماره 09124640064 تماس حاصل نمایید.
دوستانی هم که تمایل به تبادل لینک و بک لینک دهی دارند، با ما در ارتباط باشند.