درباره بورس نما و اهداف

اهداف بورس نما

وبسایت بورس نما، سایتی آموزشی-تحلیلی در زمینه بازار سرمایه ایران،آموزش، تحلیل تکنیکال و بنیادی بازار بورس، فرابورس می باشد. البته در خصوص ارز، طلا، سکه، رمز ارزها، ارزهای دیجیتال، نفت،بورس های بین الملل، فارکس (Forex)، اخبار سیاسی-اقتصادی و ... که در بازار تاثیر گذار هستند نیز به فراخور زمان مطالبی را برای اطلاع فعالان بازار ارائه خواهد کرد.

در این سایت علاوه بر آموزش بورس از صفر و چگونگی ورود به بازار سرمایه، مباحثی همچون اخذ کد بورسی از کارگزاری ها و نحوه ثبت نام در بورس، شروع خرید کم ریسک سهام با خریددر تالار مجازی بورس ایران و عرضه اولیه سهام شرکت ها، تحلیل تکنیکال و بنیادی با مباحثی همچون تعیین نقاط حمایت و مقاومت زمانی و قیمتی، تحلیل با اندیکاتورها(استوکاستیک، مکدی، ایچیموکو، بولینگرباند، پارابولیک سار، ایچیموکو و ...)، آموزش امواج الیوت، تعیین سطوح فیبوناچی، بررسی گزارش های ماهانه و سالانه شرکت های بورس و فرابورس، ترازنامه ها، ماهیت شرکت های موجود در هر گروه صنعت، تابلوخوانی شامل اطلاعات اولیه تابلوی خرید و فروش، سابقه معاملات سهام، ورود و خروج پول هوشمند؛ انواع سیگنال های خرید و فروش ، فیلترنویسی و ... توسط فیلم های آموزشی در کانال آپارات بورس نما ، مقالات نوشتاری در خصوص بازار سرمایه، فایل های پی دی اف آموزشی بورس، خبرهای بازار سرمایه و نظرات کارشناسان بازار، به انضمام تحلیل روزانه معاملات بازار سهام و ... انجام می شود.

سابقه بورس نما

بد نیست بدانید بورس نما از سال 98 با شروع آموزش در کانال تلگرام بورس نما گام به دنیای آموزش گذاشت، پس از آن با ورود به کانال آپارات بورس نما، گام محکمتری برای آموزش برداشت و امروز مفتخر است که ماهانه بیش از 500 ساعت محتوای فیلم آموزش و تحلیل رایگان بورس و بازار سهام را در اختیار هم میهنان عزیز قرار می دهد. در ادامه همین رسالت آموزشی، تیم بورس نما در پایان سال 1399 تصمیم گرفت تا با راه اندازی وبسایت آموزشی بورس نما (https://boursnama.net) به شکل بهتری در خدمت علاقه مندان و فعالان بازار سرمایه کشور باشد.

تقسیم بندی مطالب سایت

بورس نما بر اساس رسالت آموزشی-تحلیلی خود در سه بخش عمده به شرح زیر به انجام وظیفه در حیطه مسائل آموزشی، تحلیل و خبرهای موثر اقتصادی خواهد پرداخت:

لیست فیلم ها
لیست مقالات
لیست خبرها

ارتباط با بورس نما و شبکه های اجتماعی

برای ارتباط با ما می توانید از راه های زیر اقدام نمایید:

تبلیغات